Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Forumdan beklenen herşey..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Şiir Oku
Hava Durumu
Haberler
Manşet
En son konular
» Un neden patlayıcıdır?
Salaklık itirafları Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:11 tarafından EKIN

» Neden gıdıklanıyoruz?
Salaklık itirafları Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:10 tarafından EKIN

» Nasıl sarhoş olunuyor?
Salaklık itirafları Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:09 tarafından EKIN

» Elektrik insanı nasıl çarpıyor?
Salaklık itirafları Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:09 tarafından EKIN

» İngilizce'de hindiye neden Turkey deniliyor?
Salaklık itirafları Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:08 tarafından EKIN

» 24 ayar altın ne demektir?
Salaklık itirafları Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:07 tarafından EKIN

» 13 sayısı neden uğursuzdur?
Salaklık itirafları Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:06 tarafından EKIN

» Bozuk paraların kenarları neden tırtıllıdır?
Salaklık itirafları Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:05 tarafından EKIN

» Ayna kırılması neden uğursuzluk getirir?
Salaklık itirafları Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:05 tarafından EKIN

En iyi yollayıcılar
EKIN
Salaklık itirafları Vote_lcapSalaklık itirafları Voting_barSalaklık itirafları Vote_rcap 
Asi._44
Salaklık itirafları Vote_lcapSalaklık itirafları Voting_barSalaklık itirafları Vote_rcap 
Korcan
yesim
meliş
ekin.fm
elif
mehmet010101
Radyo
Sayaç
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi Cuma 19 Ağus. 2016 - 20:25 tarihinde online oldu.
Admin Msn’ de

Zirve100 Sayac

Salaklık itirafları

2 posters
YazarMesaj
EKIN
Admin
Admin
EKIN

Erkek Başak Mesaj Sayısı : 457
İş/Hobiler : Webmaster

Salaklık itirafları Empty
MesajKonu: Salaklık itirafları   Salaklık itirafları Icon_minitimeC.tesi 1 Kas. 2008 - 22:44

sim-nick: = onorom, şehir: = ankara, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 24
BBS: Bi akşam hayli yorgundum. Elemanlar kutu pepsi almışlar. Tv'nin karşısında kutu pepsi yudumlarken kulağımı kutuya doğrulttum. Çünkü Kutunun üzerinde "İcirdeki Sesi Dinle" yazıyordu. Evet ben bir salağım.

İsim-nick: = isimsiz, Şehir: =... Cinsiyet = Bay, Yaş: = 21
BBS : Bir şirketin ön muhasebecisiyim. Patronum deli. Hakkaten. Bir sirketin telefon numarasini istedi benden, söyledim "7554403" numaranın ilk beş rakamını cevirdi bana döndü ve 03 nerede dedi. Tabi ben koptum.

isim-nick: = gizmo, şehir: = manisa, Yaş: =.....
BBS: Daha küçüktüm; okullar yağmur nedeniyle tatildi. Annemle aprtman gününe gitmiştik. Ben salak olarak komşunun arap oğlunu kirli sanıp banyoda soğuk su altında deterjanla yıkadım. Annem bana çok kızmıştı!!!!

isim-nick: = KOTOSİM, şehir: =... Cinsiyet = Bay, Yaş: = 26
BBS:Benle alakası yok bu salaklığın ama anlatmadan duramayacağım...Üç kişilik deniz botum iki yerinden patlamıştı. Patladı dediğimde toplu iğnenin ucu kadar bile yoktu delikleri... Ben de bir yama ile yapıştırması için ayakkabıcıya verdim. ertesi gün ne göreyim adam yamayı yapıştırmış, daha sağlam tutsun diye etrafını ayakkabıyı diktikleri iğneyle dikmiş...

isim-nick: = CANKAT, şehir: = ERZURUM, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 15
BBS: Bir Gün arkadaşlarla Cuma namazındaydık. İlk sünneti kıldıktan sonra, farza geçtik. Sonra işte arkadaşlarımdan biri- insanlık halidir- hapşurdu. Diğer arkadaşım da namazda iken "çok yaşa " demez mi? Ama var ya selam verildikten sonra bütün cemaat gülmekten yerlere yattı.

isim-nick: = Enes Pekdemir, şehir: = Ankara, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 19
BBS: Bilindiği gibi her yaz zamanı geldiğinde binlerce promosyon olur... Genelde rakip firmalar arasında olur. Bunun gibi bir promosyonda ben daha 9 yaşında iken çok iyi hatırlıyorum Coca-Cola bir promosyon düzenlemişti. Reklamda şöyle diyordu : " Coca-Cola kapağının altında bedava yazısını bulana binlerce Coca-Cola hediye". Ben de reklam da geçen " Binlerce Coca-Cola hediye " dediklerinde ben de bir Coca-Cola aldım. Bedava yazısı çıktı. Bakkala girdim. Daha 10 yaşında bir çocuğum. Bakkala şöyle dedim "bakkal amca bak bana bedava Coca-Cola çıktı dedim. Şimdi bana binlerce Coca-Cola ver ". Yani ben reklamlarda geçen binlerce Coca-Cola yazısını gerçek anladım... Yani ben bir salağım.

isim-nick: = evrim, şehir: = izmir, Yaş: = 15
BBS: Ben ne zaman tuvalete girsem hep telefonla yılan oynarım. Tabi bunu alışkanlık haline getirdim. Artık ne zaman yılan oynamaya kalkışsam çişim geliyor. Kendimi tutamıyorum. Bi kere altıma etmiştim. Evetttttttt en salak benim.. başka kim olabilir?

Gön: Resul Ertaş, Şehir: İstanbul, Yaş:
Çocuktum. Yeni yeni "Gırgır" dergisi okumaya başlamıştım. Gırgır'daki karikatürlerde, özellikle Oğuz Aral'ın çizdiklerinde "Hoka Mola" diye bir cola markası çizilirdi sürekli. Ben bunu gerçek bir marka sanıp aylarca Kars'taki tüm bakkallarda Hoka Mola aradım. Bulamadım tabi. Sonra biraz daha mizah kültürüm artınca anladım ki Hoka Mola diye bir marka yok, karikatürlerde gerçek markalar böyle deforme ediliyor. Ve Hoka Mola da aslında Coca-Cola'nın deforme edilmiş hali. Evet ben bir salağım.

Gön: JOSEPH, Şehir: ... Yaş:...
Geçen yaz evde yemek için masa hazırlamakla meşgulken annem marketten fanta almış. Getirdi masanın üzerine koydu. Bana da servis yapmak düştü tabi.. O zamanlar fanta kapaklarında promosyon vardı tatil, havlu, top falan..Ben kapağı açtım, kapağın altından tekrar deneyin yazısı çıktı... Ben de gayet nizami bir şekilde kapağı yerine kapatıp tekrar açtım... Kapakta yine tekrar deneyin yazıyodu. Üçüncü kez de aynı şeyi yapıp kapağın altındaki yazının değişmediğini fark edince şöyle bir an kendime dönüp.. Evet ben salağım demiştim..

Gön: Ö.A, Şehir: İstanbul, Yaş: 26
Kardeşim anahtarı paspasın altına koymuş. Ama ben farkedeyim diye de kapıya bir not yazmış. "abla anahtar paspasın altında" diye... Allahtan benden önce kimse gelmedi...

Gön:İsa Yıldız, Şehir: İstanbul, Yaş:
Ben değil ama galiba kuzenim bir salak. Geçenlerde Ankara'ya taşınmış, "nasıl Ankara?" dedim, "ay çok ucuz bir şehir, yağlıboya tablo aldık on milyona, düşünebiliyo musun" dedi.

Gön:Kemal, İstanbul, Yaş:32
Çocukken salağın önde gideniydim. Hala salağım. "larda yüzen alsancak" Nedir ulan bu larda diye aramadığım sözlük kalmamıştı... İnsanlara sormaya da çekindiğim için yoıllarca larda diye bişey olduğunu sandım. Ne bileyim Bestecinin beceriksiz olduğunu kelimeyi ikiye bölmüş... Kimbilir benim gibi kaç kişi çocukluğunda bu duruma düşmüştür. Büyüdüğünde hala larda diye bişey olduğunu sananlar için bişiy diyemiycem...

Gön: Resul Ertaş, Şehir: İstanbul, Yaş:
Ben bir salağım. Başkalarının tepkileriyle hayatımı karartıyorum. Mesela bir toplulukta gülüyorum di mi? Biri diyor ki "aa süper, ne kadar içten ve doğal gülüyorsun" İşte o andan sonra hayatımı karartıyorum. Sonra ben başka bir gün bi yerde yine gülüyorum. Gülerken birden aklıma o birinin dediği "aa ne kadar içten ve doğal gülüyorsun" lafı geliyor. Sonra birden gülüşüm ağzımda donuyor. Eğer o adamın dediği lafları düşünüyorsam doğal gülmüyorumdur, bir insan hem "aa ne kadar doğal gülüyorum" diye düşünürken aynı zamanda doğal gülebilir mi? Bilinçli bir ddoğal gülme bu. yani sahte! Eyvaaah! Hemen kendi kendimden rahatsız oluyorum. Gülmüyorum sonra. Bir sürü komik espri yapılıyor. Öyle kasıp duruyorum ben... Evet salağım ben.

Gön: İsa Yıldız, Şehir:İstanbul, Yaş:....
Bir yıldır Turkcell hatlı cep telefonumun faturalarında bir gariplik var. Beş altı ay hiç fatura gelmedi. İlginçtir hattım da kesilmedi. Ben de bedavaya konuşuyorum diye hiç faturayı falan araştırmadım. Beş altı ay sonra fatura geldi. Yatırdım. Bankada sadece o ayın faturası görünüyordu, önceki aylara ait bir borç çıkmadı ortaya. oh sevincile diyecek yoktu. Bu böyle devam etti. Üç ay fatura yok. Sonra arada bir ay fatura geliyor. O da sadece bir ayllık fatura. Geçenlerde İş Bankasındaki hesabımı aktarırken acı gerçek ortaya çıktı. Meğerse bir yıl önce bankaya otomatik ödeme yaptırmışım cep telefonunu. Faturalar oradan ödeniyormuş. Hatta ben bazı aylar faturaları iki kere ödemişim. Evet ben bir salağım.
http://www.ekinfm.com.tr.tc
Asi._44
Esaslı Üye
Esaslı Üye
Asi._44

Kadın Ikizler Mesaj Sayısı : 137
İş/Hobiler : Öğrenci

Salaklık itirafları Empty
MesajKonu: Geri: Salaklık itirafları   Salaklık itirafları Icon_minitimeC.tesi 1 Kas. 2008 - 23:25

teşekkürler hepsi çok komik ama ben en çok sonuncuya güldüm Very Happy

Salaklık itirafları
1 sayfadaki 1 sayfası