Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Forumdan beklenen herşey..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Şiir Oku
Hava Durumu
Haberler
Manşet
En son konular
» Un neden patlayıcıdır?
Sevgili Bay Başkan: Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:11 tarafından EKIN

» Neden gıdıklanıyoruz?
Sevgili Bay Başkan: Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:10 tarafından EKIN

» Nasıl sarhoş olunuyor?
Sevgili Bay Başkan: Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:09 tarafından EKIN

» Elektrik insanı nasıl çarpıyor?
Sevgili Bay Başkan: Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:09 tarafından EKIN

» İngilizce'de hindiye neden Turkey deniliyor?
Sevgili Bay Başkan: Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:08 tarafından EKIN

» 24 ayar altın ne demektir?
Sevgili Bay Başkan: Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:07 tarafından EKIN

» 13 sayısı neden uğursuzdur?
Sevgili Bay Başkan: Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:06 tarafından EKIN

» Bozuk paraların kenarları neden tırtıllıdır?
Sevgili Bay Başkan: Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:05 tarafından EKIN

» Ayna kırılması neden uğursuzluk getirir?
Sevgili Bay Başkan: Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 18:05 tarafından EKIN

En iyi yollayıcılar
EKIN
Sevgili Bay Başkan: Vote_lcapSevgili Bay Başkan: Voting_barSevgili Bay Başkan: Vote_rcap 
Asi._44
Sevgili Bay Başkan: Vote_lcapSevgili Bay Başkan: Voting_barSevgili Bay Başkan: Vote_rcap 
Korcan
yesim
meliş
ekin.fm
elif
mehmet010101
Radyo
Sayaç
Kimler hatta?
Toplam 12 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 12 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi Cuma 19 Ağus. 2016 - 20:25 tarihinde online oldu.
Admin Msn’ de

Zirve100 Sayac

Sevgili Bay Başkan:

YazarMesaj
EKIN
Admin
Admin
EKIN

Erkek Başak Mesaj Sayısı : 457
İş/Hobiler : Webmaster

Sevgili Bay Başkan: Empty
MesajKonu: Sevgili Bay Başkan:   Sevgili Bay Başkan: Icon_minitimePaz 9 Kas. 2008 - 22:42

1- Sevgili Bay Başkan:
Başkan olunca ne kadar para kazanılıyor?Lütfen yazar mısınız, çünkü fazla değilse ben o zaman dişçi olucam .
Timothy U., 7 yaşında. Jamestown, NY

2- Sevgili Bay Başkan:
Kongrede çok arkadaşınız var mı? Annem tek arkadaşınızın başkan yardımcısı olduğunu söyledi, çok üzüldüm.
Richard D., 8 yaşında, Greenwich, CT.

3- Sevgili Bay Başkan:
Birgün bir kadın başkanımızın olmasını çok isterim, ama umarim o benim kızkardeşim olmaz.O herkesi çıldırtır. Hem demokratlara hem cumhuriyetçilere kafayı yedirtir.Bir vatandaş,
Lawrence K., 8 yaşında, Atlanta, GA

4- Sevgili Bay Başkan:
En sevdiğiniz kitap hangisi? Annem İncil olduğunu söyledi çünkü sizin Tanrı'ya bol bol dua etmeniz gerekiyormuş..
Kimberly W., 8 ya$inda, Meriden, CT.

5- Sevgili Bay Başkan:
Seattle'in hava durumunu düzeltebilir misiniz?Çok yağmur yağıyor.Annem "Hava durumunu Tanrı'dan başkası düzeltemez" dedi ama ben yine de size yazmak istedim. Lütfen.Seattle'da daha fazla güneş istiyoruz.
Elizabeth P., 8 yaşında, Seattle, WA.

6- Sevgili Bay Başkan:
Kongredekiler bütün gün ne yapıyor? Babam dedi ki siz bütün gün kafa kafaya verip millete nereden ne sorun çıkaracağınızı konuşuyormuşsunuz.
Ralph N., Palm Beach, FL.

7- Sevgili Bay Başkan:
Pazarları kiliseye gidiyor musunuz? Annem sizi televizyonda her gördüğünde "Başımızda bu adamla Tanrı yardımcımız olsun" diyor da.
Melissa, 9 yaşında, La Fayette, IN

8- Sevgili Bay Başkan:
Umarım bir sonraki seçimleri de siz kazanırsınız. Çünkü çok güzel konuşuyorsunuz,kimse birşey anlamıyor ama olsun.
Tracey O., 10 yaşında, Green Valley, AZ

9- Sevgili Bay Başkan:
Sevgilim Betsy'le evlendiğimiz zaman düğünümüzü Beyaz Saray'da yapmak istiyoruz. 20 yıla kadar evleneceğiz. Haberiniz olsun istedik.
Peter N., 7 yaşında, Bismarck, ND

10- Sevgili Bay Başkan:
Kaç numara ayakkabı giyiyorsunuz? Büyükbabam gecen ay öldü, ayakkabılarından bir çifti size göndermek istiyoruz. Kahverengi mi seversiniz siyah mı? Göndermeden önce parlatacağımıza da söz veriyoruz.
Joey P., 8 yaşında, Erie, PA

11- Sevgili Bay Başkan:
Kızarkadaşım Alyssa cumhuriyetçi ama ben demokratım. Bir demokratla bir cumhuriyetçi evlenebilirler mi? Ben 12 yaşındayım kızarkadaşım da 11. 18'imize gelmedenbize cevap verirseniz çok seviniriz.
Ryan C., 12 yaşında, Philadelphia, PA

12- Sevgili Bay Başkan:
2 yıldır annem bana zorla piyano dersi aldırıyor. Başkan Nixon da piyano çalıyormuş annem hep öyle diyor. Siz de o çalıyor diye piyano çalıyor musunuz? Lütfen anneme birşey yazın beni rahat bıraksın. Artık bıktım.Sizin sözünüzü dinler çünkü sizi çok seviyor.Teşekkür ederim.
Melissa E., 10 yaşında, Shaker Heights, OH

13- Sevgili Bay Başkan:
Birgün bir kadın başkanımız olursa Beyaz Saray'a daha onun elbiseleri için daha çok dolap almanız gerekecek.. Bizim evde annemin elbiseleri 3 tane dolaba zor sığıyor. Ablamın da 2 tane dolabı var. Ama babamla ben 1 tek dolabı paylaşmak zorundayız. Umarım böyle şeylere siz de hazırsınızdır.
Michael P., 8 yaşında, San Diego,Ca
http://www.ekinfm.com.tr.tc

Sevgili Bay Başkan:
1 sayfadaki 1 sayfası